• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Багато років стоїть , прикрашаючи собою місто ,загальноосвітня школа № 4 . Рік за роком вилітають з неї у доросле життя випускники , приходять до першого класу маленькі «чомучки» , але школа від того все молодшає і кращає. Сьогодні про неї вже можна сказати : «Сучасна школа – сучасним дітям».

/Files/images/вид школы 2.jpg

Адміністрація і педагогічний колектив закладу докладають великий зусиль для того, щоб на кожного учня пролилося світло знань сучасних наук. Велику увагу приділяють вирішенню актуальних проблем навчання і виховання. На сьогоднішній день школа працює не тільки над тим, щоб дати дитині суму знань, а над тим, щоб допомогти випускникові соціалізуватися в суспільстві.

/Files/images/DSC00795.JPG

/Files/images/DSC00800.JPG

Та не тільки заходи за участю дітей вражають своєю неповторністю , не можна оминути проведення засідань педагогічної ради , це засідання круглого столу , педрада-дебати , педрада-конференція , семінари . Педагоги велику увагу приділяють самоосвітній діяльності.

/Files/images/педрада 1.jpg

/Files/images/педрада 2.jpg

У нашій школі пліч-о-пліч працюють 29 педагогів. Гармонійно взаємодіють молодість і мудрість. Досвідчені колеги надають ґрунтовну методичну допомогу молодим колегам. Регулярно проводиться засідання «Школи молодого вчителя». Варто звернути увагу на те , що будь-який захід у школі проводиться нестандартно, творчо, з урахуванням всіх вимог часу. Кожне свято, яке проводиться у школі супроводжується яскравим театралізованим дійством. Учні нашої школи мають необмежений простір для творчості. На базі школи працюють музична школа, спортивна школа, різноманітні спортивні секції , зразково-показовий ансамбль «Радість».

/Files/images/школа мол.вч.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi